Visas kategorijas
EN
Kompanijas profils

Sākums> Par mums > Kompanijas profils

Kompanijas profils

Kompanijas profils

Hunan WPX Communication Technology Co., Ltd. (turpmāk tekstā WPX) tika dibināta 2009. gada augustā, kas specializējas pārsprieguma aizsardzības ierīču ražošanā. Mums ir mūsu pētniecības un attīstības nodaļa, ražošanas darbnīca, pārdošanas un pēcpārdošanas servisa komanda, un mēs esam izveidojuši ražošanas bāzi vairāk nekā 2000 kvadrātmetru platībā.

Apgaismojuma aizsardzības produkti un pielietojumi:

Mūsu produkti tiek plaši izmantoti sakaru, elektroenerģijas, finanšu, transporta, naftas ķīmijas, drošības uzraudzības, laikapstākļu, fotoelementu, radio un televīzijas un citās jomās. Mūsu produkti ir ieguvuši lietotāju uzticību ar skaistu izskatu, izcilu veiktspēju, stabilu un uzticamu kvalitāti un perfektu pēcpārdošanas servisu.

Mūsu vērtības

Radošums un entuziasms ir pozitīvi un infekciozi. Tie ir arī inovāciju pamats, kas ir viena no mūsu biznesa pamatvērtībām.

inovācijas

Inovācijas ir tilts uz nākotni. Tāpēc tas ir arī izšķirošs faktors, kas virza mūsu domāšanas veidu klientu vajadzību apmierināšanā, produktu ražošanā un risinājumu nodrošināšanā.

Kvalitāte

Mūsu pamatprincips: jūsu apmierinātība ar mums, jūsu prieks strādāt ar mums. Tas attiecas ne tikai uz kvalitāti. Tas attiecas visādā ziņā.

Drosme

Mēs virzāmies uz priekšu. Pat grūtos laikos mēs esam par to pārliecināti. Mēs esam uzkrājuši daudzu gadu pieredzi nozarē un esam uzturējuši pozitīvas sadarbības attiecības ar mūsu klientiem.

Uzticamība

Labas partnerattiecības vienmēr izturēs laika pārbaudi. Tāpēc mēs vienmēr veidojam ilgtermiņa plānus. Mums ir stabils finansiālais pamats. Mainoties videi, mēs veiksim ilgtermiņa ieguldījumus apmācībās.

Uzticēties

Uzticība ir visu veiksmīgu attiecību pamatā. Mēs vienmēr sazināmies un saprotamies ar saviem klientiem atklāti un godīgi, kas ir iemantojis mūsu klientu uzticību. Mēs esam par to ļoti pateicīgi.

Darba laiks: 8:00 - 17:00

INQUIRE NOW

aizvērt
Uzdot tagad